MENU

Opinie

Dominika ♡ Dominik

Tosia fotografowała w tym roku nasze przyjęcie ślubne i potwierdziła moje wyobrażenie o tym, co wziąć pod uwagę przy wyborze fotografa idealnego.

Łatwo było mi zaufać akurat jej, bo wiedziałam, że pod dobrym sprzętem i techniką, którą można wypracować, kryje się naturalna wrażliwość artystyczna, której kupić nie można - trafne kadrowanie, wyczucie koloru, kompozycji, pięknie oddany światłocień w malarstwie i rysunku - to wszystko jest ponadczasowe i subtelnie procentuje w jej zdjęciach.

Ale do rzeczy. Klient marudny i wymagający, chce wszystko na odwrót, pora wieczorowa w plenerze, światło słabe, a efekt końcowy wspaniały :) Jak to się stało? Chyba tak, że Tosia wie co robi, świetnie odnajduje się w każdej sytuacji, jest taktowna i kontaktowa, a w międzyczasie wyłapuje te momenty, które w reportażu są najważniejsze.

Serdecznie polecam i podglądam rozwój działalności

01
05
Ania ♡ Piotrek

Tosi powierzyliśmy fotografowanie naszej sesji zaręczynowej i ślubnej oraz reportaż ślubny ;) Jesteśmy wymagającymi klientami, jednak Tosia w pełni sprostała naszym oczekiwaniom. Podeszła do tematu z dużą dawką kreatywności i profesjonalizmu. Mimo że na planie zdjęciowym nie czujemy się naturalnie, Tosia potrafiła nas rozbawić, rozluźnić i wprowadzić bardzo swobodną i pozytywną atmosferę. Końcowy efekt pracy przerósł nasze oczekiwania. Polecamy wszystkim młodym parom i nie tylko!

02
05
Natalia ♡ Matej

Tosia fotografowała nasz ślub oraz wesele w Czechach. Kontakt z nią był już od pierwszego maila przemiły, wszystkie ustalenia bezproblemowe, a zdjęcia, które dostaliśmy piękne. Kreatywne, naturalne i idealnie oddające klimat wesela.
Kilkanaście najważniejszych ujęć dostaliśmy już kilka dni po ślubie, co sprawiło ogromną radość.
Szczerze polecamy Tosię dalej!

03
05
Ewelina ♡ Wojtek

Talent i pracowitość Tosi możemy podziwiać codziennie na naszych ścianach - uchwyciła najważniejszy dla nas moment życia w sposób subtelny, w pełni oddający daną chwilę, a przy tym profesjonalny.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za wspaniałą pamiątkę!

Fotografie Tosi charakteryzuje duża naturalność i umiejętność oddania klimatu. Nie kreuje ona sztucznie kadrów - pozwala chwili się dziać, a sama dyskretnie staje w cieniu, niezauważalnie dla fotografowanych uchwycając momenty.

Ponadto Tosia potrafi stworzyć swobodną atmosferę podczas sesji, dzięki czemu nawet osoby tak panicznie nie lubiące zdjęć jak ja, po chwili zaczynają odnajdywać w tym przyjemność! Wciąż niedowierzam, jak to się stało.

Co ważne, Tosia bierze pod uwagę indywidualne prośby, stara się w pełni im sprostać i podążać za oczekiwaniami. Równocześnie odważnie proponuje swoje rozwiązania, które według niej jako profesjonalisty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. I tak właśnie tworzy kadry idealne :)

Szczerze polecamy i radzimy szybko pytać o wolny termin!!!

04
05
Sylwia ♡ Maciek

Chcesz mieć wspaniałe zdjęcia ze ślubu i wesela? Jeśli tak, to z pełną odpowiedzialnością polecamy fotografie Antoniny Bukowskiej. My jesteśmy zachwyceni!

05
05
CLOSE